ADAN Rolety Żaluzjew Google+

Rolety zewnętrzne Łódź

rolety antywłamaniowe

 

Rolety zewnętrzne zabezpieczające – jak sama nazwa wskazuje mają za zadanie zabezpieczyć dom lub mieszkanie. Produkt ten chroni przed niechcianymi czynnikami zewnętrznymi, np. zgiełk uliczny, mróz, gorące powietrze. Zabezpiecza również przed próbą włamania, ale lepiej do tego nadają się rolety antywłamaniowe.

Rolety  antywłamaniowe – są lepsze od  rolet zabezpieczających, gdyż  wyprodukowane są z solidniejszych elementów. Co za tym idzie, są dużo cięższe i obsługa silnikiem staje się niezbędna. Wszystko to składa się jednak na fakt, że na ten rodzaj rolet Producent wystawia atest antywłamaniowy.

 

 

 

 

Rolety zewnętrzne firmy Anwis ze wględu na swoją budowę i sposób montażu możemy podzielić na następujące rodzaje:

 

rolety zewnętrzne

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolety zewnętrzne naelewacyjne - przykręcane są bezpośrednio do muru lub do ramy okna. Brak opcji "schowania" puszki rolety. Jest to najbardziej popularna roleta zewnętrzna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rolety zewnętrzne podtynkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolety podtynkowe Solido - przykręcane zazwyczaj do ramy okna, przystosowane do zabudowy skrzynki rolety od przodu. Klapa rewizyjna otwierana jest od zewnątrz od spodu rolety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rolety zewnętrzne naokienne

 

 

 

 

Rolety zewnętrzne naokienne (system BeClever) - rolety montowane są bezpośrednio na ramie okna tuż przed zamontowaniem we wnęce. Puszka rolety staje się niewidoczna, a klapa rewizyjna znajduje się w środku mieszkania.